Recenze

Recenze: Fotosešit

Nedávno jste si mohli přečíst moji recenzi na fotoobraz od německé společnosti Saal Digital. Měla jsem možnost vyzkoušet si i jejich fotosešit, pro který jsem navíc měla praktické využití. Zrovna jsem přemýšlela o takovém „produktovém katalogu“, který by byl lehký, skladný a zároveň se toho do něj dost vešlo.

Saal Digital nabízí opravdu hodně formátů, já jsem si vybrala šikovný čtvercový. Musím říct, že u produktu, který si říká sešit, bych čekala měkčí papír. Byla jsem proto příjemně překvapená, když jsem zjistila, že listy jsou z papíru vysoké gramáže. Další parádní vychytávkou je kroužková vazba, která je přesně to, co jsem potřebovala. Sešitem se bude hodně listovat a bylo potřeba, aby snesl trochu jiné zacházení než například fotokniha s pevným hřbetem, ke kterému je potřeba být šetrnější. No a velmi praktická je i první matná stránka, která chrání první list sešitu.

Co do dalších výhod bych vás chtěla odkázat na svou předešlou recenzi, neboť to, co jsem psala o fotoobrazu, se dá vztáhnout i na fotosešit – jednoduché ovládání softwaru a tím pádem i snadné sestavení sešitu, kvalitní fotografie, bleskové zaslání a celková spokojenost.

Fotosešit od Saal Digital vám doporučuji, pokud hledáte skladnější a pružnější verzi fotoknihy, zároveň se však nechcete zřeknout kvality.

Mohlo by se vám také líbit...