Chytře a levně Dárky Návody

Návody na levné dárky

Chcete vlastnoručně vyrobit nějaký ten dáreka zároveň ušetřit? Tady máte několik návodů na levné (ale přesto hezké a originální) dárky.

Zavařovačka, nějaká drobnůstka a starý vánoční řetěz, to je téměř všechno, co vám stačí k výrobě originální Sněhové koule. Tenhle dárek potěší nejen děti a můžete si být jistí, že druhý takový na světě neexistuje!

Pokud chcete potěšit nějakou malou či velkou parádnici, vyrobte jí Náramek z papírové pásky – z dřevěného základu a papírových pásek vykouzlíte tenhle elegantní módní doplněk doslova za pár minut. Dalším skvělým a levným módním doplňkem, který vyrobíte s tíměř nulovými náklady, že Zimní čepice ze starého svetru. Zahřeje a využijete tak kus oblečení, který už nechcete nosit. Nový život můžete starému svetru vdechnout také tím, že z něj ušijete Jednoduchou kabelku. Takže staré svetry po sezóně rozhodně nevyhazovat!

levné dárky

U kabelek ještě zůstaneme, protože ze starých džínů nebo jiných kalhot můžete ušít tuhle Kabelku ze starých džínů, kterou dozdobíte podle chuti. Pokud máte k dispozici kousky bavlněných pláten, můžete vyrobit Voskované ubrousky, které jsou levným a praktickým dárkem, který ocení především ti, kdo chtějí omezit používání jednorázových papírových ubrousků nebo potravinářských fólié.

Pokud rádi tvoříte z papíru, zkuste své blízké obdarovat touhle Miniaturní papírovou kabelkou a pokud vám to jde spíše v kuchyni s bylinkami, co takhle obdarovat ty, na kterých vám záleží, domácím šalvějovým sirupem?

Snad jsem vás těmito tipy na levné dárky alespoň trochu inspirovala!

 

Líbí se vám to? Sdílejte!

Mohlo by se vám také líbit...