Chytře a levně Dárky Návody

Návody na levné dárky

Chcete vlastnoručně vyrobit nějaký ten dáreka zároveň ušetřit? Tady máte několik návodů na levné (ale přesto hezké a originální) dárky.

Zavařovačka, nějaká drobnůstka a starý vánoční řetěz, to je téměř všechno, co vám stačí k výrobě originální Sněhové koule. Tenhle dárek potěší nejen děti a můžete si být jistí, že druhý takový na světě neexistuje!

Pokud chcete potěšit nějakou malou či velkou parádnici, vyrobte jí Náramek z papírové pásky – z dřevěného základu a papírových pásek vykouzlíte tenhle elegantní módní doplněk doslova za pár minut. Dalším skvělým a levným módním doplňkem, který vyrobíte s tíměř nulovými náklady, že Zimní čepice ze starého svetru. Zahřeje a využijete tak kus oblečení, který už nechcete nosit. Nový život můžete starému svetru vdechnout také tím, že z něj ušijete Jednoduchou kabelku. Takže staré svetry po sezóně rozhodně nevyhazovat!

levné dárky

U kabelek ještě zůstaneme, protože ze starých džínů nebo jiných kalhot můžete ušít tuhle Kabelku ze starých džínů, kterou dozdobíte podle chuti. Pokud máte k dispozici kousky bavlněných pláten, můžete vyrobit Voskované ubrousky, které jsou levným a praktickým dárkem, který ocení především ti, kdo chtějí omezit používání jednorázových papírových ubrousků nebo potravinářských fólié.

Pokud rádi tvoříte z papíru, zkuste své blízké obdarovat touhle Miniaturní papírovou kabelkou a pokud vám to jde spíše v kuchyni s bylinkami, co takhle obdarovat ty, na kterých vám záleží, domácím šalvějovým sirupem?

Snad jsem vás těmito tipy na levné dárky alespoň trochu inspirovala!

 

Mohlo by se vám také líbit...