Dorty a zákusky Pečení Recepty

Narozeninový dort s bagrem

Dnes tu mám takovou rychlou inspiraci – dort s bagrem přijde vhod všem, kteří mají doma malého nadšence do bagrování a těžké techniky vůbec.

dort s bagrem

(Tento článek obsahuje affiliate odkazy, nákupem podporujete další fungování tohoto blogu a tvorbu návodů pro vás zdarma. Děkuji 😉

Nápad na dort s bagrem u nás vznikl logicky v době, kdy syna nejvíc ze všeho na širém světě uchvátily bagry. Takové to roztomilé období, kdy jdete do obchodu vzdáleného osm minut třičtvrtě hodiny, protože je po cestě velká stavba s několika bagry, jeřábem, spoustou dělníků a celé staveniště je potřeba pomalu obejít, zkontrolovat a okomentovat každý kámen.

Výhodou tohoto dortu je to, že není pracný a dá se na něj použít snad jakýkoliv dort. Já jsem zvolila náš domácí Míša dort – kakaový korpus, na něm tvarohovo-smetanová vrstva a nahoře čokoláda. Ať už zvolíte jakýkoliv dort, nahoře musí být to nejnutnější – bagr a kameny k bagrování. Jedlé kameny můžete koupit, doporučuji tyhle – na dort na fotce jsem je koupila, vypadají reálně a chutnají jako lentilky. Nebo si kameny můžete docela snadno vyrobit podle tohohle návodu.

Kameny hezky navršte na dort a přidejte bagr koupený v hračkářství a nejskvělejší dort pro malé bagristy je na světě!

dort s bagrem

 

Mohlo by se vám také líbit...